فلزیاب جعلی نخرید

امروزه به دلیل وجود سایت ها و وبلاگ های بدون مجوز با افزایش چشم گیر کلاهبرداری های اینترنتی مواجه هستیم از نمونه های آنها می توان به سایت های خرید و فروش و اجاره فلزیاب ها اشاره کرد. با به وجود آمدن چنین سایت هایی پلیس فتا در سال های اخیر اقدامات فراوانی برای جلوگیری از چنین جرم هایی انجام داده و توانسته به موفقیت های چشم گیری نیز دست پیدا کند.

باتوجه به این که این استفاده از فلزیاب ها نیاز به مجوزهای لازم از مراکز زیر صلاح را دارند، عده ای سود جو با وعده های پوچ به مردم از آنها سوء استفاده کرده و افرادی که سعی در خرید فلزیاب ها  از طریق این سایت های کلاه برداری می کنند معمولا با بد قولی مواجه می شوند. اکثر این افراد به هدف خود نمی رسند و این امر چیزی جز مال باختگی و پشیمانی برای افراد به همراه ندارد.

در ابتدا باید به این نکته اشاره کرد که هرگونه تبلیغات و آگهی لزوما مجاز نبوده و افراد سود جو در پشت پرده ی آنها وجود دارد که تنها به فکر این هستند تا بتوانند با حقه هایی نظیر فروش فلزیاب اصلی به سودهای کلان برسند. از آنجایی که تکنولوژی فلزیاب یک علم نوپا در کشور ما به شمار می آید، معمولا مردم اطلاعات چندانی در این رابطه ندارن و همین دلیل  موجب می شود که افراد سود جو به راحتی بتوانند با تبلیغات مختلف نظر مردم را جلب کرده و با استفاده از روش های متفاوت به کلاهبرداری در امر فلزیاب ها بپردازند.

اجاره فلزیاب

از آنجایی که دستگاه های فلزیاب اورجینال دارای قیمت های بالایی هستند این سوال به وجود می آید که چرا باید افرادی دستگاه خود را اجاره دهد؟ جواب سوال این است که اگردستگاه اصل باشد، پس کارایی لازم را داشته و فرد می تواند با استفاده از آن به اهداف مهمی دست پیدا کند و اجاره دادن آن منتقی نیست.

سوال دیگر این است که چرا دستگاه فلزیاب اصل خود را به افراد اجاره دهیم که هیچ اعتباری به بازگرداندن آن نیست؟ ویا حتی ممکن در زمان استفاده افراد مشکلاتی برای دستگاه به وجود بیاورند و آسیب به دستگاه وارد شود، که با توجه به این امر هیچ تضمینی برای سالم ماندن دستگاه وجود ندارد.

با ذکر این عوامل می توان به این نتیجه رسید که هیچ شخصی نمی تواند دستگاه فلزیاب اصل خود را در اعزای مبلغی به عنوان اجاره  به افرادی بدهد. اشخاصی که با تبلیغات سعی در اجاره دادن ابزارهایی نظیر فلزیاب اصل که از قیمت بالایی نیز برخوردار است را دارند قطعا کلاهبردار به شمار می آیند. و نمی توان به تبلیغات آنها اعتماد کرد.

معمولا چنین افرادی با وعده های پوچ و تبلیغات رنگ ولعاب دار توجه مردم را جذب کرده و احتمالا فلزیاب هایی که به آنها تحویل می دهند فلزیاب اصلی نبوده است و یا حتی با وعده تحویل دستگاه، مبلغی را دریافت کرده در صورتی که اصلا فلزیابی برای اجاره وجود ندارد. در این موارد تنها افرادی که قصد اجاره دستگاه را داشته اند ضضر کرده و مالبخته به شمار می آیند. مشاهده شده که افرادی با زحمت و مشقت های فراوان مبالغ کلانی را تهیه کرده اند و با وعده های دروغین از آنها سوء استفاده شده است.

فلزیاب نیاز به مجوز دارد

لازم به ذکر است که از موارد مورد نیاز برای حمل و استفاده از فلزیاب داشتن مجوز به شمار می آید. که هر فلزیابی برای فعالیت به آن نیاز دارد.

معمولا فلزیاب های اصلی زیر نظر ارگان ها و یا شرکت های دولتی به افراد واگذار می شود، که آنها نیز نیاز به مجوز برای استفاده و یا حتی حمل و نقل دارند.

قبل توجه افرادی که به دنبال دستگاه های فلزیاب اصلی هستند

در ابتدا برای تهیه چنین ابزاری به سایت های بدون مجوز در فضای مجازی مراجعه نکنید، زیرا بیشتر چنین سایت هایی کلاهبردار به شمار می آیند. سعی بر این داشته باشید تا بتوانید از مراجع قانونی و یا شرکت های دولتی مربوط به این امر، دستگاه مورد نظر خود را تهیه کنید. همچنین برای تهیه فلزیاب و استفاده از آن نیاز به مجوز های مربوطه است که در صورت نداشتن این مجوز ها استفاده از فلزیاب ها جرم به شمار می آید و پیگرد قانونی به همراه دارد.